Přehled všech volných termínů a lokací květen/červen


1

Unikátní prostor v Brně

Focení vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro rozšíření portfolia modelek. Líčení a příprava proběhne ve vytopené šatně, která je součástí pavilonu. Začátečnicím poskytnu minikurz pózovaní a výrazů, objevíme váš fotogenický úhel. Během zhruba tří hodinového focení vystřídáme 5 různých stylingů a 5 různých lokací. Typ fotek a oblečení prokonzultujeme osobně před samotným focením. V ceně jsou služby vizážistky (make-up, vlasy), zapůjčení oblečení a doplňků, zaheslovaná webová galerie s náhledy (cca 150 fotek), ze kterých si sama vyberete kterých 5 výsledných fotografií chcete upravit.

4000,-

Volné termíny:

20.6.


2

Nádherný byt v centru Brna s výhledem na Petrov

Já bych třeba vzala kámošku a šly bychom si užít odpoledne plné zkrášlování a focení. Navíc pro vás budeme mít nachystaných několik lahví Prosecca. Protože to se k tomu prostě náramně hodí! Focení je vhodné pro úplné začátečníky, kterým poskytnu  minikurz pózovaní a výrazů a objevíme váš fotogenický úhel. Během zhruba tří hodinového focení vystřídáme 5 různých stylingů a 5 různých lokací. Navíc ten balkón je prostě TOP! Typ fotek a oblečení prokonzultujeme osobně před samotným focením. V ceně jsou služby vizážistky (make-up, vlasy), zapůjčení oblečení a doplňků, zaheslovaná webová galerie s náhledy (cca 150 fotek), ze kterých si sama vyberete kterých 5 výsledných fotografií chcete upravit.

4000,-

Volné termíny:

25.5. – 11:00, 12:30, 14:00, 15:30


5
Apartmán v centru Prahy, s výledem na Pražský hrad
 Budeme pro Vás mít nachystaných několik lahví Prosecca. Protože to se k tomu prostě náramně hodí! Focení je vhodné pro úplné začátečníky, kterým poskytnu  minikurz pózovaní a výrazů a objevíme váš fotogenický úhel. Během zhruba tří hodinového focení vystřídáme 5 různých stylingů a 5 různých lokací. Navíc ten balkón je prostě TOP! Typ fotek a oblečení prokonzultujeme osobně před samotným focením. V ceně jsou služby vizážistky (make-up, vlasy), zapůjčení oblečení a doplňků, zaheslovaná webová galerie s náhledy (cca 150 fotek), ze kterých si sama vyberete kterých 5 výsledných fotografií chcete upravit.
5300,-
Volné termíny:
X

6

Loftové studio v Praze
Krásný bílý prostor s velkými okny, prostě nádhera! Začátečnicím poskytnu minikurz pózovaní a výrazů, objevíme váš fotogenický úhel. Během zhruba tří hodinového focení vystřídáme 5 různých stylingů a 5 různých lokací. Typ fotek a oblečení prokonzultujeme osobně před samotným focením. V ceně jsou služby vizážistky (make-up, vlasy), zapůjčení oblečení a doplňků, zaheslovaná webová galerie s náhledy (cca 150 fotek), ze kterých si sama vyberete kterých 5 výsledných fotografií chcete upravit.
5300,-
Volné termíny:
X

7

Krásný byt v centru Bratislavy

Já bych třeba vzala kámošku a šly bychom si užít odpoledne plné zkrášlování a focení. Navíc pro vás budeme mít nachystaných několik lahví Prosecca. Protože to se k tomu prostě náramně hodí! Focení je vhodné pro úplné začátečníky, kterým poskytnu  minikurz pózovaní a výrazů a objevíme váš fotogenický úhel. Během zhruba tří hodinového focení vystřídáme 5 různých stylingů a 5 různých lokací. Typ fotek a oblečení prokonzultujeme osobně před samotným focením. V ceně jsou služby vizážistky (make-up, vlasy), zapůjčení oblečení a doplňků, zaheslovaná webová galerie s náhledy (cca 150 fotek), ze kterých si sama vyberete kterých 5 výsledných fotografií chcete upravit.

190€

Volné termíny:

9.7. – 11:00, 12:30, 14:00, 15:30

10.7. – 11:00, 12:30, 14:00, 15:30